Magazyny i Nieruchomości komercyjne

SEGRO nabywcą Ożarów Business Center

14 Wrzesień 2012

SEGRO, wiodący deweloper i zarządca nowoczesnej powierzchni biznesowej w Europie, zakończył proces zakupu kompleksu magazynowego Ożarów Business Center. Brytyjski deweloper kupił położony w okolicy Warszawy park logistyczny za kwotę 14,1 milionów euro od zarządzanego przez Orco Property Group S.A., Endurance Real Estate Fund.

czytaj więcej

zdjęcie

Nowe centrum dystrybucyjne firmy Rhenus w Goleniowie

14 Wrzesień 2012

31 sierpnia firma Rhenus Contract Logistics S.A. otworzyła nowe centrum dystrybucyjne w Goleniowie pod Szczecinem. Wartość inwestycji przekracza 20 mln złotych. Nowoczesny obiekt o powierzchni magazynowej prawie 13.000 m² został w całości dedykowany obsłudze firmy Limango, części niemieckiej sieci detalicznej Otto. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, magazyn może zrealizować wysyłkę nawet 15 000 przesyłek dziennie. W goleniowskim centrum logistycznym Rhenus pracę znajdzie 250 osób.

czytaj więcej

zdjęcie

Powstaje największy park inwestycyjny na Górnym Śląsku

13 Wrzesień 2012

W ciągu najbliższego roku powstanie „Park Inwestycyjny Psary/ Czeladź”. Należący do Grupy Kapitałowej DL Invest Group Park Inwestycyjny Psary/Czeladź będzie jednym z największych tego rodzaju centrów logistycznych w kraju, zlokalizowany bezpośrednio przy trasie DK 86 Katowice-Warszawa-Katowice w Gminie Psary, skomunikowany bezpośrednio poprzez realizowany bezkolizyjny węzeł z przedmiotową trasą DK86 Katowice- Warszawa. Powierzchnia realizowanego Parku to ponad 900.000 m².

czytaj więcej

zdjęcie

Leroy Merlin przedłużyło umowę na 56.000 m² w Panattoni Park Stryków

13 Wrzesień 2012

Panattoni Europe informuje o przedłużeniu umowy w Panattoni Park Stryków. Sieć hipermarketów budowlanych Leroy Merlin pozostanie w obiekcie magazynowym o powierzchni 56 000 m².

czytaj więcej

zdjęcie

Small Business Unit w SEGRO Business Park Łódź w całości wynajęty

12 Wrzesień 2012

Inwestycja Small Business Unit SEGRO w Łodzi jest już w 100 % wynajęta. Pierwszy w Polsce obiekt SBU, mieszczący się na terenie SEGRO Business Park Łódź, został w całości wynajęty przez firmę ABB Sp. z o.o. specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu energetyki i automatyki dla branż użyteczności publicznej i przemysłu.

czytaj więcej

zdjęcie

LAVA Group wynajęła 1200 m² powierzchni w Diamond Business Park Piaseczno

12 Wrzesień 2012

LAVA Group wprowadziła się do nowej siedziby w Diamond Business Park Piaseczno, wynajmując 1100 m² powierzchni magazynowej i 100 m² powierzchni biurowej. Atutem lokalizacji należącej do funduszu inwestycyjnego, któremu doradza GLL Asset Management GmbH jest łatwy dojazd, bliskość Warszawy i wysoka jakość powierzchni. W transakcji pośredniczyła firma Maxon Nieruchomości.

czytaj więcej

zdjęcie

Maszyny budowlane już na terenie Centrum Logistycznego w Gdańsk-Kowale

12 Wrzesień 2012

14 września 2012 roku odbędzie się uroczyste otwarcie oddziału firmy INTRAC Polska na terenie Centrum Logistycznego w Gdańsku-Kowale, którego wykonawcą i wynajmującym jednocześnie, jest deweloperska firma z Krakowa 7R Logistic S.A. Firma INTRAC Polska –międzynarodowy dystrybutor specjalistycznych maszyn budowlanych, teleskopowych i leśnych przeniesie do obiektu w Gdańsku swoje biuro, serwis oraz magazyn z dotychczasowej lokalizacji w Gdyni.

czytaj więcej

zdjęcie

1 2 3 4 ... 57 58 59 60 następne »