Strona Główna > Aktualności > Sprzęt i Technologia > Nowa giełda ładunków rozpoczyna działalność

Nowa giełda ładunków rozpoczyna działalność

[ 23 Grudzień 2010 ] Drukuj
Nowa giełda ładunków rozpoczyna działalność

Na stronach www.cargoglob.com oraz www.cargoglob.eu ruszyła w połowie listopada nowa giełda transportowa. Do chwili obecnej czyli w niecały miesiąc czasu na giełdę zarejestrowało się już ponad 1700 firm transportowych, spedycyjnych oraz produkcyjnych i budowlanych a oferty ładunków i wolnych pojazdów pojawiają się coraz częściej.

Giełda Cargo Glob na chwilę obecną jest darmowa, każda nowo zarejestrowana firma dostaje 3 miesięczny okres darmowy na przetestowanie i sprawdzenie giełdy, a pracownicy portalu w celu zebrania jak największej liczby użytkowników oraz zrobienia jak największego obrotu na giełdzie zapowiadają przedłużenie okresu darmowego.

Poza okresem darmowym, niezobowiązującym zupełnie do niczego giełda Cargo Glob oferuje swoim klientom masę udogodnień takich jak :

  • Filmiki szkoleniowe opisujące pracę na giełdzie (na chwilę obecną 3 filmiki – kolejne w trakcie realizacji) - w zakładce 'POMOC'
  • Komunikator umożliwiający kontakt z innymi użytkownikami giełdy,
  • Zgłaszanie dłużników + windykacja bezzaliczkowa, oraz komentowanie i wystawianie opinii o innych firmach,
  • Wysyłanie prywatnych wiadomości,
  • Możliwość dodawania oddziałów firmy (2 i 3 oddział ma mniejsze opłaty, każdy kolejny dodawany korzysta z giełdy za darmo, Forum transportowe,
  • Pomoc pracowników w obsłudze technicznej oraz kontakt z nimi  za pomocą komunikatora. Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji także drogą mailową jak i telefoniczną.
  • Codziennie nowe ładunki i pojazdy dostępne dla każdego użytkownika giełdy.

Giełda Cargo Glob jak zapowiadają pracownicy wciąż będzie się rozwijała. Na chwilę obecną prace dotyczą poprawek komunikatora. Zostanie dodany szereg poprawek, takich jak np. wyszukiwanie użytkowników po nazwie firmy, nazwie użytkownika czy danych adresowych, możliwość zgłaszania ofert bezpośrednio z komunikatora itp. Nowa wersja zostanie wrzucona na serwer początkiem przyszłego tygodnia (po sprawdzeniu funkcjonalności komunikatora przez pracowników) a informację o tym dostanie każdy użytkownik giełdy.


Portal obsługiwany jest na chwilę obecną w 2 językach (polski i angielski). Trwają też pracę nad kolejnymi wersjami językowymi m.in. niemieckim, francuskim, hiszpańskim, ukraińskim i rosyjskim. Na tym jednak się nie zakończy i w planach jest już wprowadzenie kolejnych wersji językowych takich jak czeski, słowacki, węgierski, włoski, serbski i grecki.

 

Giełda jest zrobiona w sposób rzetelny, przygotowany po konsultacjach z klientami i z myślą o nich. Wprowadzane są również poprawki i pomysły nadsyłane nam przez klientów. Ponieważ giełda ma być przyjazna i łatwa w obsłudze prosimy o nadsyłanie propozycji zmian na maila bądź opisywanie wątków zmian na forum podpiętym pod giełdę Cargo Glob. Jak zapewnia Wyszyński Mateusz – jedna z osób zarządzających giełdą „…wszystkie pomysły będą przez nas rozpatrywane i wdrażane w życie…”

 

Z różnych powodów (najczęściej z braku wiedzy i strachu przed czymś nowym) firmy nie zawsze decydują się na sprawdzenie nowości, a mogą nam one przynieść sporo korzyści i pomóc w zmniejszeniu kosztów. Ponieważ giełda oferuje nam praktycznie wszystko co jest potrzebne do pracy należało by się zastanowić czy warto przepłacać. Cenowo giełda jest bardzo konkurencyjna, a atutem jest brak dodatkowych opłat za jakiekolwiek pakiety. Opłata naliczana jest jednorazowo za okres 1, 2,3,6 bądź 12 miesięcy a dodatkowa aktywacja nie jest już naliczana. Użytkownicy po wykupieniu abonamentu mają pełny dostęp do giełdy oraz list dłużników a dodatkowo w przypadku oszustwa pracownicy poprzez windykację bez zaliczkową pomagają w odzyskaniu należności, a dłużnikowi blokują dostęp do giełdy.


 

Tagi: CargoGlob
Komentarze

seo service crork

27 Wrzesień 2015

8ynYWT Im obliged for the post.Much thanks again. Really Great.

Jacek

18 Listopad 2014

Windykacja z kosztami przeniesionymi na dłużnika wymiata. Ściągnęli kasę jak należy. Brawo

crorkservice

19 Lipiec 2014

6JUrM7 Thanks-a-mundo for the blog post.Really thank you! Cool.

Monstro

4 Marzec 2014

Zapraszam do nowej, całkowicie darmowej giełdy transportowej. www.transport.monstro.pl

ltr Trans

12 Maj 2011

polecam


Dodaj Komentarz