Partnerzy

 

       AMR Consulting jest mikro firmą konsultingowo-badawczą specjalizującą się w badaniach satysfakcji klientów i pracowników.
 

Stowarzyszenie Inteligentne Systemy Transportowe ITS POLSKA to organizacja działająca od 2007 r. ITS POLSKA przynależy do ERTICO - ITS Europe i ITS Nationals.

Członkami ITS POLSKA są instytucje rządowe i samorządowe, przemysł, sektor usług, instytuty badawcze, uczelnie, inne organizacje oraz osoby prywatne.

  Information Market  S.A. jest polską firmą informacyjno-doradczą, specjalizującą się w dostarczaniu usług wspomagających handel paliwami w Polsce. Od 2001 r. naszą pasją jest tworzenie i stałe udoskonalanie innowacyjnych rozwiązań wspierających i ułatwiających codzienną pracę ludzi z branży paliw. Information Market obecnie zarządza markami: e-petrol.pl, Centrum Domowego Ciepła, Spotkanie Branży Petrochemicznej i Consulting.
    MWSLiT to jedyna niepubliczna uczelnia w Polsce, posiadająca uprawnienia do prowadzenia studiów magisterskich na kierunku logistyka. Podwójny dyplom: polski i francuski dla absolwentów uczelni. Uczelnia uhonorowana Nagrodą Premiera Rządu Francji w roku 2003 za najlepszy w wymiarze europejskim projekt edukacyjny spośród 92 projektów zgłoszonych z całeg
  NM.PL - interaktywny portal o branży magazynowo-logistycznej, którego misją jest dostarczenie czytelnikom „Nowoczesnego Magazynu”, „Logistyki a Jakość” oraz „Transportu i Spedycji” zawsze aktualnych i rzetelnych informacji. Portal prezentuje kompleksowe spojrzenie na branżę wózków widłowych, IT, deweloperów powierzchni magazynowych, systemów składowania czy transportu, a dzięki przejrzystej grafice i czytelnemu układowi działów wszystkie publikowane informacje są w zasięgu ręki internauty.
    Pracatransport.pl jest branżowym serwisem internetowym poświęconym publikacji ofert pracy w transporcie, spedycji i logistyce. Jest to narzędzie, które ma pozwolić pracodawcom na najszybsze dotarcie do właściwego kandydata do pracy. Dla specjalistów z branży poszukujących pracy to świeże ogłoszenia podane bezpośrednio i dzięki temu oszczędzające cenny czas.
transport   Clicktrans.pl to pierwszy w Polsce internetowy serwis aukcyjny dotyczący usług transportowych. Umożliwia znalezienie korzystnych możliwości transportu w niezwykle szybki i łatwy sposób. Na Clicktrans.pl Przewoźnicy znajdują nowych Klientów, a Zleceniodawcy uzyskują najkorzystniejsze ceny dzięki formie „aukcji w dół”. Powodem powstania Clicktrans.pl była również chęć optymalizacji transportu drogowego w Polsce.
Import z Chin   Import z Chin? Prześwietl najpierw KRS chińskiej firmy poprzez serwis www.ChinskiRaport.pl. Weryfikacja chińskiej firmy w 72 godziny, możliwość  sprawdzenia  chińskiego KRS, certyfikatów, informacji z chińskich urzędów, tylko aktualne dane. Nie ryzykuj, sprawdź kontrahenta.