Sprzęt i Technologia

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia - świąteczny pojazd MAN

4 Grudzień 2012

W przedszkolach, wioskach dziecięcych i na bożonarodzeniowych targach świąteczna ciężarówka rozpala radość w oczach dzieci.

czytaj więcej

zdjęcie

Specjalna edycja Maxity Wywrotka - mała ciężarówka, a wiele możliwości

4 Grudzień 2012

Renault Trucks oferuje nową, specjalną edycję Maxity Wywrotka. Ten niezwykle zwrotny pojazd z uniwersalną, pełnowymiarową wywrotką świetnie sprawdzi się zwłaszcza w sektorze ogrodniczym. Dostępny od ręki w atrakcyjnej cenie, może zostać skonfigurowany na życzenie klienta.

czytaj więcej

zdjęcie

Pudzian i Actros - Prawdziwy Wojownik i jego Team

4 Grudzień 2012

Mariusz „Pudzian” Pudzianowski rozpoczął współpracę z Mercedesem. Jego firma, Team Mariusz Pudzianowski wzbogaciła swoją flotę o specjalnie skonfigurowanego nowego Actrosa. Oficjalne przekazanie pojazdu nastąpiło 29 listopada w siedzibie Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz, Diesel Truck w Strykowie.

czytaj więcej

zdjęcie

Mercedes-Benz Arocs - nowa siła w budownictwie

4 Grudzień 2012

Mercedes-Benz Trucks na pełnych obrotach kontynuuje odświeżanie swojej gamy modelowej. Do nowego, dalekobieżnego Actrosa i wyspecjalizowanego w transporcie dystrybucyjnym Antosa dołącza ekspert w zakresie robót budowlanych. Począwszy od 2013 roku, wszystkie ciężarówki oraz ciągniki siodłowe przeznaczone do zastosowań budowlanych na asfalcie i w terenie będą znane pod nazwą Arocs.

czytaj więcej

zdjęcie

Największy w historii PKP Intercity przetarg na modernizację wagonów rozstrzygnięty

4 Grudzień 2012

28 listopada br., w warszawskiej siedzibie Spółki PKP Intercity otwarto oferty na modernizację 150 wagonów mających kursować na trasie Przemyśl – Szczecin. Całość zamówienia podzielona została na siedem części. Oferty złożyły konsorcjum PESA Bydgoszcz S.A. i Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego "Mińsk Mazowiecki" S.A., JANOZA CZ, s.r.o Praga, H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych, PARS NOWA A. S. Republika Czeska, Tabor Szynowy Opole i METCHEM A. Świerczek oraz NEWAG S.A.

czytaj więcej

zdjęcie

Pomocna dłoń DHL przy odbiorze nowego Boeinga 787 Dreamliner

27 Listopad 2012

DHL Global Forwarding pomógł flocie PLL LOT wzbogacić się o pierwszy z ośmiu zakontraktowanych samolotów pasażerskich Boeing 787 Dreamliner. Po lądowaniu na lotnisku Chopina w Warszawie samolot przeszedł procedurę odprawy celnej pod okiem dedykowanych pracowników DHL Global Forwarding.

czytaj więcej

zdjęcie

Nowa seria Volvo FH - ogromne wyzwanie dla projektantów Volvo Trucks

27 Listopad 2012

Projekt samochodu ciężarowego to coś znacznie więcej, niż kolor, kształt i atrakcyjne linie. Za nowym, bezpieczniejszym, większym i bardziej ergonomicznym Volvo FH kryje się poważne wyzwanie projektowe, jakiemu należało sprostać. – Jednym z naszych najważniejszych zadań było znalezienie rozwiązań, w których forma i funkcja idą ze sobą w parze – mówi Rikard Orell, dyrektor ds. wzornictwa w Volvo Trucks

czytaj więcej

zdjęcie

1 2 3 4 ... 135 136 137 138 następne »