Wydarzenia i Imprezy branżowe

Znamy już zwycięzcę polskiego finału konkursu Young European Truck Driver 2012

10 Lipiec 2012

Znamy już zwycięzcę polskiego finału konkursu Young European Truck Driver 2012, który odbył się w dniach 6-7 lipca 2012 podczas zlotu Master Truck w Opolu. Na najwyższym stopniu podium stanął Wojciech Kobierowski, który w finałowej konkurencji „Knock the King” pokonał Patryka Walkowskiego, trzecie miejsce zajął Mariusz Mazurek

czytaj więcej

zdjęcie

Podsumowanie XII Międzynarodowej Konferencji Lean Management

1 Lipiec 2012

6 światowej sławy specjalistów, 8 seminariów, 4 praktyczne warsztaty, studia przypadków najlepszych polskich firm – XII Międzynarodowa Konferencja Lean Management już za nami!

czytaj więcej

zdjęcie

Mistrz Ekonomicznej Jazdy w Mercedesie Vito został wyłoniony

24 Czerwiec 2012

Po ciężkich zmaganiach, udało się wytypować prawdziwego mistrza ekonomicznej jazdy. W Grand Prix Van Economy zorganizowanym przez Mercedes-Benz zwyciężył Jacek Siwicki – udało mu się przejechać w Vito trasę finałową, utrzymując średnie spalanie paliwa na poziomie 3,3 l/100 km. Wynik zwycięzcy tym bardziej budzi szacunek, że został osiągnięty w samochodzie dostawczym Mercedes-Benz o mocy 163 KM.

czytaj więcej

zdjęcie

Poznań Traffic Race II - samochód znowu najszybszy

6 Czerwiec 2012

Krzysztof Kotorowski, bramkarz KKS Lech Poznań, jadąc Fordem Focus wygrał Poznań Traffic Race II. O niemal 10 minut poprawił wynik Manuela Arboledy z pierwszej edycji wyścigu. Znacznie lepszy rezultat osiągnął także przedstawiciel Urzędu Miasta.

czytaj więcej

zdjęcie

Polski Kongres Logistyczny Logistics 2012 zakończony

6 Czerwiec 2012

16-18 maja w Poznaniu odbył się jedenasty Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2012 – największe spotkanie przedstawicieli świata logistyki w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowane przez Instytut Logistyki i Magazynowania. Kongresy LOGISTICS od 20 lat stanowią unikalną platformę wymiany doświadczeń i inicjatyw, co zawsze podkreślali jego uczestnicy. Tegoroczne wydarzenie obejmujące obrady plenarne, sesje tematyczne, sesje wyjazdowe do firm oraz warsztaty, zgromadziło 700 przedstawicieli biznesu, nauki, administracji i mediów.

czytaj więcej

zdjęcie

Liga Młodych Logistyków 2012

6 Czerwiec 2012

28 maja 2012 roku, odbyła się pierwsza edycja organizowanego przez Naukowe Koło Logistyki "DIALOG" oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach konkursu logistycznego "Liga Młodych Logistyków 2012". Skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych konkurs to nowa marka wśród inicjatyw tego typu. Dołożyliśmy starań, by 28 maja rozpoznano w Lidze Młodych Logistyków kreatywny i ciekawy sposób na spędzenie dnia w roku szkolnym.

czytaj więcej

zdjęcie

Konferencja Forum Współpracy 2012 zakończona

6 Czerwiec 2012

Nowoczesny handel w Polsce to już nie hiper markety, ale mniejsze formaty dostosowane do potrzeb lokalnego nabywcy i to właśnie one mają największy potencjał wzrostu! Taką puentą Luis Amaral zainaugurował konferencję Forum Współpracy – coroczne spotkanie managerów branży FMCG organizowane przez ECR Polska.

czytaj więcej

zdjęcie

1 2 3 4 ... 48 49 50 51 następne »